آزادی 32 زندانی با تیاتر سجاد افشاریان

آزادی 32 زندانی با تیاتر سجاد افشاریان

سجاد افشاریان که به نازگی برای اجرای نمایش «بک تو بلک» به مشهد رفته بود، چندین نوبت اجرای این اثر نمایشی را به حمایت از زندانیان جرایم غیر عمد اختصاص داد و شمار زندانیان آزاد شده به کمک اجرای این نمایش به 32 تن رسید.

به گزارش اکسیبو، در پی آزادی 15 تن از زندانیان جرایم غیرعمد در مشهد با اختصاص سانس های نمایش «بک تو بلک» توسط سجاد افشاریان، نویسنده ، کارگردان و بازیگر این نمایش و حمایت های مردمی و ستاد دیه خراسان رضوی ، تعداد زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شده به واسطه این تیاتر به 32 نفر رسید .
این نمایش شهریور ماه 1401 در رشت روی صحنه رفت و با همکاری ستاد دیه استان گیلان، بانی آزادی 17 تن از زندانیان جرایم غیر عمد در این شهر شد .

تیاتر «بک تو بلک» که به عنوان پُر مخاطب ترین نمایش سال های 1400 -1401 و 1402 ایران شناخته شده است، با استقبال 20 هزار مخاطب، بیش از 30 سانس در شهر مشهد به صحنه رفت .

افشاریان قصد دارد در ادامه اجراهای این نمایش در دیگر شهرها، نمایش «بک تو بلک» را در شهرهای دیگر کشورمان همچون اصفهان ، تبریز ، یزد و شیراز و .. روی صحنه ببرد و بخشی از عواید فروش آن را به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در این شهرها اختصاص بدهد.

گفتنی است مهدی زندیه و نیکو بستانی به عنوان بازیگر و محمد حسین غفاری ، علی یوسفی ، وحید کامل ، فرهاد توکلی ، امیر صداقتی ، امیر قالیچی ، آریان امیرخان ، محمود کریمی و مجتبی فرزانه به عنوان دیگر عوامل گروه، افشاریان را در اجراهای مشهد «بک تو بلک» همراهی کردند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آزادی 32 زندانی با تیاتر سجاد افشاریان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آزادی 32 زندانی با تیاتر سجاد افشاریان"، کلیک کنید.