آتش سوزی در یک کارخانه رنگ در هند با 11 کشته

آتش سوزی در یک کارخانه رنگ در هند با 11 کشته

مقامات آتش نشانی هند اعلام کردند که بر اثر وقوع حریق گسترده در یک کارخانه رنگ در دهلی نو 11 تن تاکنون جان خود را از دست دادند.

به گزارش اکسیبو، این حادثه روز گذشته (پنجشنبه) رخ داده و حریق گسترده موجب ریزش یک ساختمان شده است.

همچنین در این حادثه چهار تن دیگر نیز مصدوم شدند.

یکی از مقامات آتش نشانی این کشور در این باره گفت: حدود ساعت پنج عصر روز گذشته به وقت محلی گزارش وقوع آتش سوزی در این کارخانه رنگ دریافت شده و در پی آن 22 ماشین آتش نشانی را به محل حادثه اعزام کردیم. وی همچنین اظهار کرد که آتش سوزی ظرف چهار ساعت مهار شده است.

آتش سوزی باعث ریزش یک ساختمان نیز شده و سپس به سرعت به ساختمان ها و مغازه های مجاور سرایت کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، مقامات آتش نشانی این کشور خاطرنشان کردند که علت وقوع آتش سوزی هنوز مشخص نیست و تیم های امدادی و آتش نشانی در حال جستجو برای یافتن و نجاف افراد محبوس شده زیر آوار ناشی از ریزش ساختمان هستند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی در یک کارخانه رنگ در هند با 11 کشته" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی در یک کارخانه رنگ در هند با 11 کشته"، کلیک کنید.